PRANIE TAPICERKI KATOWICE

NIEMAPLAMY

SOLIDNE CZYSZCZENIE TAPICERKI KATOWICE

tapicerka, materace, kanapy, fotele, WNĘTRZA SAmOCHODÓW

Firma NieMaPlamy realizuje profesjonalne i bezpieczne pranie tapicerki w mieście Katowice oraz w okolicznych miejscowościach. Do każdego podjętego zadania podchodzimy rzetelnie i starannie. Z nami możesz w końcu pozbyć się plam i zabrudzeń ze swoich mebli, a także z auta! Wykonujemy profesjonalne pranie i czyszczenie kanap, foteli, materacy oraz tapicerki samochodowej dla Klientów indywidualnych i firm. Charakteryzuje nas zestaw zalet takich jak: niska cena, terminowa realizacja, a także całościowe podejście do zadania. Stosujemy metodę czyszczenia ekstrakcyjnego, która pomaga skutecznie mierzyć się niemal każdym z zabrudzeniem! Pozbędziemy się tłustych plam, a nawet  zabrudzeń po winie i krwi.

Ze względu na fakt różnorodności i skali zabrudzeń, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Pranie tapicerki meblowej, a także materacy dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszych technologii potrafi dać naprawdę niesamowite efekty. W rezultacie wypracowanych metod, możemy szczycić się wysoką skutecznością działania. Wykorzystujemy bezpieczne, nowoczesne środki chemiczne oraz używamy specjalistyczny odkurzacz do odplamiania. Dzięki temu możemy wykonać pranie tapicerki, a także dywanów, kanap i foteli w mieszkaniu, czy też firmie Klienta w mieście Katowice.

pranie tapicerki Katowice

POSTAW NA FACHOWCÓW!

INTERESUJE CIĘ SOLIDNE PRANIE TAPICERKI W KATOWICACH? ZADZWOŃ!

Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej: pranie dywanów, kanap, foteli.

PRANIE DYWANÓW, KANAP, FOTELI

Wykonując pranie dywanów i  innych tkanin stosujemy różne środki chemiczne do czyszczenia, płukania oraz odplamiania. Z całą pewnością większość zanieczyszczeń jest usuwalna dzięki odpowiednim metodom i doświadczeniu. Jeśli chodzi o cenę za pranie dywanów, a także czyszczenie kanap, foteli oraz materacy,  jest ona zależna od rozmiaru mebla oraz stopnia jego zabrudzenia. Prosimy zajrzeć do naszego cennika, aby złapać ogląd na możliwy koszt usługi. Dla dokładnego wystosowania ceny, jest możliwość przesłania nam zdjęcia zabrudzenia. Aby zrealizować pranie tapicerki lub czyszczenie kanapy, a także dywanów, jest nam potrzebny dostęp do ciepłej wody oraz prądu. Swobodne dojście do mebla, materaca, kanapy i tapicerki niewątpliwie będzie ważne.

Przeprowadzając pranie tapicerki i czyszczenie dywanów mieście Katowice, bardzo często spotykamy się z trudnymi zabrudzeniami. Plamy z błota, rozdeptane kredki świecowe, czerwone wino, krew i wiele innych plam szybko znika dzięki nowoczesnym środkom chemicznym używanym przez naszą firmę. W rezultacie Twój dywan, fotel, czy też materac może znów wyglądać jak nowy i odzyskać świeżość. Nasza specjalność to również czyszczenie tapicerki samochodowej, gdzie wielu z nas spędza dużą część dnia. Niczym firma auto detailingowa sprawimy, że wnętrze pojazdu będzie czyste i pachnące!

Zobacz także: pranie tapicerki Sosnowiec

OFEROWANE USŁUGI

pranie kanap

Pranie Kanapy

Zdarzyło Ci się samemu walczyć z plamą, która pozostała np. po imprezie? Często kończy się to jeszcze większym zabrudzeniem. Metoda prania ekstrakcyjnego pozwala skutecznie usuwać zanieczyszczenia.

prawnie dywanów

Pranie DywanÓW

Plamy z błota, rozdeptane kredki świecowe, czerwone wino i wiele innych plam znika dzięki ekologicznym środkom używanym przez naszą firmę. W rezultacie Twój dywan może znów wyglądać dobrze i nabrać świeżości.

pranie tapicerki

Wnętrza samochodów

Większość z nas spędza w samochodzie dużą część dnia. Aby czuć się w nim komfortowo warto go czasem odświeżyć. Na szczęście mamy specjalistów, którzy mogą Cię w tym wyręczyć. Sprawią oni, że wnętrze będzie znowu czyste i pachnące.

czyszczenie materacy

Czyszczenie Materacy

Masz dość ukrywania plam pod prześcieradłem? Nasz odkurzacz wyczyści materac zarówno z zabrudzeń, jak i z martwego naskórka. Pozbędzie się roztoczy, które w zaskakująco dużej ilości żyją w naszych mieszkaniach.

CZYSZCZENIE TAPICERKI FAQ

Na jakim obszarze działacie?

Wykonujemy pranie tapicerki w mieście Sosnowiec, jak i najbliższej okolicy. W granicach 30 km dojazd jest darmowy.

Ile kosztuje pranie tapicerki, dywanu, czy też kanapy?

Cena prania i czyszczenia tapicerki uzależniona jest od wielkości mebla oraz stopnia jego zabrudzenia. Prosimy zajrzeć na nasz cennik, w którym opisaliśmy ogólne koszty. W celu dokładnego ustalenia ceny istnieje możliwość wysłania do nas zdjęcia mebla.

Czy usuniecie każde zabrudzenie?

Bez wątpienia większość plam jest usuwalna dzięki profesjonalnym środkom chemicznym do prania, płukania i odplamiania, a także dzięki naszemu doświadczeniu. Istnieją jednak czynniki, które mogą plamę utrwalić i uniemożliwić jej pełne spranie.

Czy wykonujecie pranie dywanów u Klienta?

Tak. Z wykorzystaniem specjalnego odkurzacza, możemy wyczyścić dywan w mieszkaniu klienta.

Jak muszę się przygotować do czyszczenia tapicerki?

Będziemy potrzebować dostępu do ciepłej wody, do prądu oraz swobodnego dojścia do mebla. Oprócz tego należy zarezerwować odpowiednią ilość czasu na czyszczenie.

[kkstarratings]
Skontaktuj się z nami
Pozostańmy w
kontakcie
Zadzwoń

576 063 758

Napisz wiadomość email

kontakt@niemaplamy.pl

Napisz wiadmość na FB

https://www.facebook.com/Niemaplamyfb/

    Pranie tapicerki Katowice, Bytom, Tychy, Chorzów – Czyszczenie dywanów, kanap, foteli | NieMaPlamy