Katowice
PRANIE TAPICERKI I DYWANÓW

Szukasz fachowca? Zadzwoń!

Opinie Z Google O Nas:

Dokładna i solidna robota
Sebastian Pietryszek
Sebastian Pietryszek
2023-01-27
Pelen profesjonalizm! Naroznik wyglada jak nowy:) Dziekuje
Barbara Jakulewicz
Barbara Jakulewicz
2022-11-24
Polecam usługi Pana Mateusza, zawsze na czas, doradzi i nie zedrze pieniędzy 😅
Monika Chruścicka
Monika Chruścicka
2022-11-20
Bardzo dokladnie, profesjonalnie 🙂
Bogusław Pluta
Bogusław Pluta
2022-10-19
Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm a końcowy efekt przerósł oczekiwania 🙂
Agnieszka Sepioło
Agnieszka Sepioło
2022-07-01
Firma godna polecenia. Profesjonalnie, dokładnie, efekt końcowy super.
Karolina Pieniezna
Karolina Pieniezna
2022-06-24
Profesjonalnie podejście, uprzejmość i jakościowa usługa. Polecam!
Justyna Wiatrzyk-Guzik
Justyna Wiatrzyk-Guzik
2022-06-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta i szybka obsługa. Po czyszczeniu dywan shaggy wygląda jak nowy, brzydki zapach i zabrudzenia po psie skutecznie zniknęły 🙂 Szczerze polecam każdemu!
Jarek Stolarczyk
Jarek Stolarczyk
2022-06-02

Nasze usługi:

pranie kanap

Pranie Kanapy

Twoja kanapa po czyszczeniu znów będzie pachnąca i świeża. Samodzielne czyszczenie plam na meblach, często kończy się źle. Po zabiegach tapicerka jest tylko lekko wilgotna. Po kilku godzinach możesz cieszyć się czystą, suchą i pachnącą kanapą. Pranie tapicerki w Katowicach wykonujemy sprawdzoną i bezpieczną chemią. .

prawnie dywanów

Pranie Dywanu

Wypierzemy dywany w Twoim mieszkaniu. Po świeżo wypranym dywanie aż przyjemnie pochodzić. Nie tylko pozbywamy się plam, po praniu dywan staje się bardziej puszysty i wygląda na nowszy. Nie martw się o panele, nic im nie grozi. Po praniu dywan może schnąć na podłodze, lekko wilgotne pozostaje jedynie runo dywanu.

pranie tapicerki

Wnętrza samochodów

Pierzemy tapicerkę samochodową jedynie na posesji klienta. Dołożymy wszelkich starań by Twoje podróże stały się od dzisiaj przyjemniejsze, w czystym, pachnącym otoczeniu. Zajmujemy się wnętrzami samochodów kompleksowo. Wyczyścimy w Twoim aucie tapicerkę, podsufitkę, podłogę, bagażnik oraz wypolerujemy plastiki.

czyszczenie materacy

Czyszczenie Materacy

Śpimy w naszych łóżkach przez 1/3 naszego życia. Tak częste użytkowanie materaca naraża go na zabrudzenia i tracenie swojej świeżości. W naszych materacach gnieżdżą się roztocza i pleśnie. Pranie materaca w sposób regularny będzie miało korzystny wpływ na nasze zdrowie. Przede wszystkim alergicy powinni mieć na względzie wypoczynek w miejscu pozbawionym roztoczy.

Pranie kanapy

Czyszczenie tapicerki
W Katowicach

Pranie tapicerki w Katowicach z darmowym dojazdem – Wykonując nasze zlecenia, dokładamy dużo uwagi by Twoje meble odzyskały dawną świeżość. Pranie kanapy oraz dywanu potrafi dać spektakularne efekty które możesz zobaczyć tutaj.

Możemy pomóc Ci przywrócić druga młodość Twoich mebli. 

Nieustannie dążymy do ulepszania naszych procesów, tak by każde następne pranie było jeszcze skuteczniejsze. 

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziesz zdjęcia z naszych prac:

Chcesz się umówić?

A może masz pytania?

Czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej: pranie kanapy Katowice. 

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Tutaj znajduje się krótki i konkretny opis usługi prania. 

Niestety nie mamy możliwości prania tapicerki dywanów u siebie. Dzięki odpowiednim narzędziom czyścimy dywany w mieszkaniu klienta.

Stosujemy szeroki wachlarz chemii do prania, płukania i odplamiania. Dzięki naszemu doświadczeniu większość plam jest usuwalna. Jednak czynniki takie jak czas czy nasłonecznienie, mogą plamę utrwalić i uniemożliwić jej spranie.

Cena prania tapicerki uzależniona jest od wielkości mebla oraz stopnia zabrudzenia. Z naszego cennika można dowiedzieć się ile kosztuje pranie tapicerki w Katowicach. Można wysłać do nas zdjęcia mebla w celu dokładniejszej wyceny.

Pierzemy tapicerki z dojazdem w Katowicach i w miastach ościennych. W granicach 30 km dojazd jest darmowy.

Potrzebujemy dostępu do ciepłej wody i prądu. Swobodny dostęp do mebla również będzie atutem.

Czas schnięcia uzależniony jest od materiału konkretnego mebla, tapicerka po praniu jest jedynie wilgotna.  Całkowite wyschnięcie możliwe jest pomiędzy 4 a 12 godziną po wykonaniu usługi.

Niestety, czyszczenie tapicerki samochodowej w Katowicach wykonujemy jedynie na posesji klienta. Dostarczamy usługę prania tapicerki z dojazdem w Katowicach

Proces - Czyszczenie kanapy, dywanu, tapicerki samochodowej oraz Materaca

1. Identyfikacja tkaniny

Przed praniem kanapy identyfikujemy tkaninę, z której jest obszyta. Badamy czy tapicerka jest sztuczna, czy np. z bawełny. 

2. Wybór środków czyszczących

PH chemii zdecyduje o skuteczności czyszczenia tapicerki. Dlatego przed przystąpieniem do prania kanapy, wybieramy odpowiednie środki.

3. Spryskanie środkiem odplamiającym do dywanów i tapicerki

Po naniesieniu chemia enzymatyczna rozpuści drobinki brudu i pozwoli na ich oderwanie od włókien tapicerki. Na kanapie  odplamiacz rozprowadzimy szczotką, przez co wniknie on głębiej i zadziała skuteczniej.

4. Płukanie kanapy, materaca, wykładziny

Następnie przechodzimy do płukania tapicerki. Brud został rozpuszczony i za chwilę zostanie wypłukany w kanapy. Odkurzacz z płukanką wyciągnie nieczystości wraz z odplamiaczem. Spryskujemy płukanką tapicerkę, by po chwili wciągnąć ją z powrotem do odkurzacza. Kanapa nie jest przemoczona, a jedynie trochę wilgotna. Dbamy o podłogi naszych klientów, podczas prania nic im nie zagraża. 

5. Czasami

Jeśli nie wszystkie plamy zeszły, punktowo wykonujemy proces powtórnie.

6. Wyschnięcie

Nasza kanapa po praniu będzie sucha po czasie od 4 do 12 godzin. Nasza tapicerka znów jest świeża i czysta.

Skontaktuj się z nami

Napisz

i zapytaj

w czym

możemy Ci

pomóc

kontakt@niemaplamy.pl

  Czyszczenie kanapy, wykładzin, materacy Katowice

  Pracujemy jedynie na bezpiecznej i sprawdzonej w praktyce przez nas chemii, dobrych polskich producentów. Pierzemy tapicerkę w Katowicach, wkładając w to całe nasze zaangażowanie. Tak by każdy klient czuł się zadowolony. Zależy nam na dobrych opiniach, dlatego jesteśmy sumienni i uczciwi. 

  Pranie tapicerki w Katowicach – Ceny są uzależnione od wielkości mebla i stopnia zabrudzenia. By dowiedzieć się ile kosztuje pranie kanapy w Katowicach zapraszamy do naszego cennika. Istnieje również możliwość wysłania nam zdjęć w celu dokładniejszej wyceny zalecenia prania. 

  W celu prania kanapy czy dywanu potrzebujemy dostępu do ciepłej wody i prądu. W miarę swobodny dostęp do mebla także będzie mile widziany. 

  Wykonując pranie tapicerki i czyszczenie dywanów, trafiamy na bardzo wiele zróżnicowanych zabrudzeń.  Kredki, długopisy, kawa, mleko oraz inne pozostawiające plamy na tapicerce substancje dzięki wprawie naszych ekspertów zostaną wyprane. Skutkiem tego twój fotel, kanapa czy dywan znów będą czyste i odzyskają druga młodość. Zajmujemy się również tapicerką samochodową, doprowadzając wnętrza aut do świeżości. 

   

  logo2 pranie dywanów
  Pranie tapicerki Katowice

  Pranie kanapy Katowice

  Czyszczenie Kanapy Katowice