TARNOWSKIE GÓRY
PRANIE TAPICERKI I DYWANÓW

Potrzebujesz fachowca? Zadzwoń!

Opinie o nas:

Dokładna i solidna robota
Sebastian Pietryszek
Sebastian Pietryszek
2023-01-27
Pelen profesjonalizm! Naroznik wyglada jak nowy:) Dziekuje
Barbara Jakulewicz
Barbara Jakulewicz
2022-11-24
Polecam usługi Pana Mateusza, zawsze na czas, doradzi i nie zedrze pieniędzy 😅
Monika Chruścicka
Monika Chruścicka
2022-11-20
Bardzo dokladnie, profesjonalnie 🙂
Bogusław Pluta
Bogusław Pluta
2022-10-19
Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm a końcowy efekt przerósł oczekiwania 🙂
Agnieszka Sepioło
Agnieszka Sepioło
2022-07-01
Firma godna polecenia. Profesjonalnie, dokładnie, efekt końcowy super.
Karolina Pieniezna
Karolina Pieniezna
2022-06-24
Profesjonalnie podejście, uprzejmość i jakościowa usługa. Polecam!
Justyna Wiatrzyk-Guzik
Justyna Wiatrzyk-Guzik
2022-06-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta i szybka obsługa. Po czyszczeniu dywan shaggy wygląda jak nowy, brzydki zapach i zabrudzenia po psie skutecznie zniknęły 🙂 Szczerze polecam każdemu!
Jarek Stolarczyk
Jarek Stolarczyk
2022-06-02

Nasze usługi:

pranie kanap

Pranie Kanapy

Pranie kanapy Tarnowskie Góry - Pierzemy tapicerkę meblową tylko skuteczną i bezpieczną chemią. Państwa meble zostaną wyczyszczone poprzez pranie ekstrakcyjne. Znów będzie się można cieszyć ich świeżością i czystością.

prawnie dywanów

Pranie Dywanu

Pranie dywanu wykonujemy tylko w mieszkaniu klienta. W czasie prania dywanu nic nie grozi podłodze, podczas prania dbamy o panele i parkiety. Po usłudze jedynie wierzchnia część dywanu jest wilgotna, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie pozostawieniu go do wyschnięcia na podłodze.

pranie tapicerki

Wnętrza samochodów

Pranie tapicerki samochodowej odbywa się pod domem klienta. Niestety nie przyjmujemy aut u siebie. Jeśli tylko jest możliwość prania pod domem klienta to wyczyścimy samochód wewnątrz kompleksowo. W Państwa samochodach wypierzemy tapicerki, podsufitkę, bagażnik oraz wyczyścimy elementy plastikowe.

czyszczenie materacy

Pranie Materaca

Regularność prania materaca zapewni sen w higienicznych warunkach. Usługi wykonujemy bezpieczną chemią dzięki której usuniemy z materaca nie tylko zabrudzenia ale również pleśni i roztocza. Szczególnie alergikom powinno zależeć na śnie na czystych materacach bez roztoczy, wpłynie to korzystnie na zdrowie i samopoczucie.

Pranie kanapy

Pranie Tapicerki Tarnowskie Góry

Czyścimy tapicerkę samochodową, wykładziny, dywany, materace. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta oraz uzyskaniu najlepszego efektu. Oto kilka naszych zalet które pielęgnujemy:

W galerii możesz zobaczyć nasze zlecenia:

Chcesz się umówić?

A może masz pytania?

Czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej: pranie kanapy Katowice. 

Pytania i odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Tutaj zapoznasz się z procesem prania tapicerki, dywanu i materacy

Pranie dywanu lub wykładziny w Tarnowskich Górach odbywa się  jedynie w mieszkaniu Klienta. Dywan prany jest na podłodze i tam też schnie. Nie trzeba się martwić o podłogi, dbamy o nie podczas wykonywania usługi.

Doświadczenie które mamy i szeroki wachlarz chemii pozwala na usuwanie wielu różnych rodzajów brudu. Czynniki takie jak czas, nasłonecznienie, zabiegi wykonywane przez klienta mogą plamę utrwalić i uniemożliwić jej spranie.

Na koszt wpływa rodzaj i wielkość zabrudzenia oraz rozmiar mebla lub metraż wykładziny. Tutaj można sprawdzić ile kosztuje pranie tapicerki – cennik. By poznać dokładniejszą cenę, istnieje możliwość wysłania do nas zdjęcia z prośbą o wycenę.

Piranie tapicerki odbywa się w Tarnowskich Górach i  w miastach ościennych. W granicach 30 km, dojazd jest darmowy.

Wymagamy jedynie dostępu do ciepłej wody i prądu. Swobodny dostęp do mebla również będzie pomocny.

Wysychanie zależne jest od rodzaju tapicerki z której obity jest mebel. Po zakończeniu czyszczenia kanapa jest jedynie wilgotna.  Między 4 a 12 godziną większość mebli będzie już całkiem sucha. Podobnie sprawa ma się z dywanami. Materacy schną kilka godzin dłużej.

Niestety, w Tarnowskich Górach pierzemy tapicerkę samochodową  jedynie przy domu klienta. 

Proces czyszczenie Dywanów, materacy i tapicerki

1. Sprawdzenie z jakiej tkaniny obita jest kanapa

Początkowo sprawdzamy tapicerkę z jakiej obita jest kanapa lub z jakiego włókna wykonana jest wykładzina. Klasyfikujemy  ją albo do tkanin naturalnych jak np. jedwab lub do tapicerek sztucznych. Rodzaj obicia z jakim się zmierzymy będzie miał znaczenie dla dalszych punktów procesu prania tapicerki.

2. Selekcja odpowiedniej chemii do konkretnego rodzaju tapicerki meblowej

Wybieramy środki czystości ze względu na tapicerkę z jaką mamy do czynienia w konkretnym meblu. Innych środków użyjemy do czyszczenie kanapy z wełny a innych do obicia z poliestru. PH środków które dobierzemy będzie miało wpływ na efekt naszej pracy 

3. Spryskanie środkiem enzymatycznym do tapicerki, dywanów i materacy

Enzymatyczny środek odplamiający rozpuszczamy w wodzie. Nanosimy go na tapicerkę spryskując ją. Następnie tapicerkę szorujemy szczotką, pomagając głębszemu wnikaniu odplamiacza w tkaninę.

4. Pranie dywanu, materaca lub kanapy

Płukankę rozprowadzamy za pomocą odkurzacza, z tapicerki wciągamy zabrudzenia oraz chemię do odplamiania. Płukanka którą nanosimy na tapicerkę po krótkiej chwili jest wciągana na powrót do odkurzacza. Dlatego kanapa po praniu jest tylko trochę wilgotna. 

5. Ekstra

Jeśli część plam pozostała na kanapie, wykonujemy wcześniejsze punkty ponownie.  

6 . Schnięcie

Mebel jest czysty i gotowy do użytku po upływie 4-12 godzin. 

Skontaktuj się z nami

Napisz

i zapytaj

w czym

możemy Ci

pomóc

kontakt@niemaplamy.pl

  Czyszczenie tapicerki Tarnowskie góry

  Korzystamy jednie z najlepszej i sprawdzonej chemii polskich producentów. Środki czystości testowaliśmy już wielokrotnie i znamy ich wartość. Są zarówno niezawodne oraz bezpieczne dla zwierząt i ludzi. 

  Czyszczenie tapicerki Tarnowskie Góry  – Państwa kanapy i wykładziny przy naszej pomocy mogą odzyskać  drugą młodość i świeżość. Znów będą czyste i przyjemne w dotyku. Koszt usług prania tapicerki zależny są od zabrudzeń oraz rozmiarów mebla. By sprawdzić ile kosztuje pranie tapicerki zapraszamy do naszego cennika. Polecamy również wysłanie do nas zdjęć by poznać konkretniejsze kwoty prania. 

  By wyprać tapicerkę samochodową, dywan lub kanapę potrzebujemy ciepłej wody oraz dostępu do prądu.

  Zapraszamy do umówienia się i poznania naszych fachowców w pracy. 

  logo2 pranie dywanów
  Czyszczenie dywanów Tarnowskie Góry

  Pranie Kanapy Tarnowskie Góry

  Pranie Tapicerki Tarnowskie Góry

  Czyszczenie tapicerki Tarnowskie Góry