PRANIE TAPICERKI TYCHY

NIEMAPLAMY

SOLIDNE CZYSZCZENIE TAPICERKI TYCHY

tapicerka, materace, kanapy, fotele, WNĘTRZA SAmOCHODÓW

Realizujemy profesjonalne, a także bezpieczne pranie tapicerki w miejscowości Tychy. Do każdego zlecenia podchodzimy dokładnie i starannie. Z nami możesz pozbyć się plam, zabrudzeń ze swoich mebli oraz z wnętrza pojazdu! Realizujemy pranie i czyszczenie kanap, foteli, materacy i wnętrza pojazdu. Wyróżnia nas niska cena, szybka realizacja i pełne podejście do zlecenia. Stosujemy metody prania ekstrakcyjnego, która pozwala skutecznie mierzyć się z zabrudzeniem!

Ze względu na fakt dywersyfikacji plam, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Czyszczenie tapicerki samochodowej i kanap dzięki nieustannemu poprawianiu naszych procesów potrafi dać olśniewające efekty. W rezultacie możemy się pochwalić wypracowanymi przez nas sposobami, a także podejściem. Wykorzystujemy nieszkodliwe i profesjonalne środki chemiczne. Ponieważ używamy profesjonalny oraz dedykowany odkurzacz, możemy przeprowadzić pranie tapicerki i dywanów, kanap, foteli w mieszkaniu, czy też biurze Klienta w mieście Tychy.

pranie tapicerki Tychy

POSTAW NA FACHOWCÓW!

INTERESUJE CIĘ SOLIDNE PRANIE TAPICERKI W TYCHACH? ZADZWOŃ!

Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej: pranie dywanów, kanap, foteli.

PRANIE DYWANÓW, KANAP, FOTELI

Wykorzystujemy szeroki wachlarz chemii do czyszczenia, płukania i odplamiania. Bez wątpienia wiele zanieczyszczeń jest usuwalna dzięki naszemu doświadczeniu. Cena za pranie tapicerki oraz czyszczenie kanap, foteli oraz materacy jest uzależniona od rozmiaru mebla oraz stopnia zabrudzenia. Zalecamy zajrzeć na nasz cennik. W celu dokładnego wystosowania ceny, jest możliwość wysłania do nas zdjęcia zabrudzenia. Aby przeprowadzić czyszczenie tapicerki lub pranie kanapy i dywanów, jest nam niezbędny dostęp do ciepłej wody oraz prądu. Swobodne dojście do mebla, materaca, kanapy i tapicerki również będzie przydatne.

Wykonując pranie tapicerki i czyszczenie dywanów mieście Tychy, spotykamy się z różnymi plamami. Plamy z błota, rozdeptane kredki świecowe, czerwone wino, krew oraz wiele innych zabrudzeń jest usuwanych dzięki ekologicznym środkom używanym przez naszą firmę. W rezultacie Twój dywan, fotel, czy też materac może znów wyglądać jak nowy i odzyskać świeżość. Nasza specjalność to również czyszczenie tapicerki samochodowej, gdzie wielu z nas spędza dużą część dnia. Sprawimy, że wnętrze samochodu będzie czyste i pachnące!

Zobacz także: pranie tapicerki Gliwice

OFEROWANE USŁUGI

pranie kanap

Pranie Kanapy

Zdarzyło Ci się samemu walczyć z plamą, która pozostała np. po imprezie? Często kończy się to jeszcze większym zabrudzeniem. Metoda prania ekstrakcyjnego pozwala skutecznie usuwać zanieczyszczenia.

prawnie dywanów

Pranie DywanÓW

Plamy z błota, rozdeptane kredki świecowe, czerwone wino i wiele innych plam znika dzięki ekologicznym środkom używanym przez naszą firmę. W rezultacie Twój dywan może znów wyglądać dobrze i nabrać świeżości.

pranie tapicerki

Wnętrza samochodów

Większość z nas spędza w samochodzie dużą część dnia. Aby czuć się w nim komfortowo warto go czasem odświeżyć. Na szczęście mamy specjalistów, którzy mogą Cię w tym wyręczyć. Sprawią oni, że wnętrze będzie znowu czyste i pachnące.

czyszczenie materacy

Czyszczenie Materacy

Masz dość ukrywania plam pod prześcieradłem? Nasz odkurzacz wyczyści materac zarówno z zabrudzeń, jak i z martwego naskórka. Pozbędzie się roztoczy, które w zaskakująco dużej ilości żyją w naszych mieszkaniach.

CZYSZCZENIE TAPICERKI FAQ

Na jakim obszarze działacie?

Wykonujemy pranie tapicerki w mieście Sosnowiec, jak i najbliższej okolicy. W granicach 30 km dojazd jest darmowy.

Ile kosztuje pranie tapicerki, dywanu, czy też kanapy?

Cena prania i czyszczenia tapicerki uzależniona jest od wielkości mebla oraz stopnia jego zabrudzenia. Prosimy zajrzeć na nasz cennik, w którym opisaliśmy ogólne koszty. W celu dokładnego ustalenia ceny istnieje możliwość wysłania do nas zdjęcia mebla.

Czy usuniecie każde zabrudzenie?

Bez wątpienia większość plam jest usuwalna dzięki profesjonalnym środkom chemicznym do prania, płukania i odplamiania, a także dzięki naszemu doświadczeniu. Istnieją jednak czynniki, które mogą plamę utrwalić i uniemożliwić jej pełne spranie.

Czy wykonujecie pranie dywanów u Klienta?

Tak. Z wykorzystaniem specjalnego odkurzacza, możemy wyczyścić dywan w mieszkaniu klienta.

Jak muszę się przygotować do czyszczenia tapicerki?

Będziemy potrzebować dostępu do ciepłej wody, do prądu oraz swobodnego dojścia do mebla. Oprócz tego należy zarezerwować odpowiednią ilość czasu na czyszczenie.

Skontaktuj się z nami
Pozostańmy w
kontakcie
Zadzwoń

576 063 758

Napisz wiadomość email

kontakt@niemaplamy.pl

Napisz wiadmość na FB

https://www.facebook.com/Niemaplamyfb/

    Pranie tapicerki Tychy, Katowice, Chorzów – Czyszczenie dywanów, kanap, foteli | NieMaPlamy